13. jarný seminár kobudo

Len tri týždne po Okinava Kobudo seminári v Havličkovom Brode, prijal naše pozvanie sensei Ján Kopecký (6.Dan Okinawa Shorin-ryu Karate, 4.Dan Okinawa Kobudo) aj do Bratislavy.

S tréningami sa začalo už v piatok vo večerných hodinách, kedy sa konal tréning pre vyššie technické stupne. Na tomto tréningu si cvičenci zacvičili s Bo, nunchaku a tiež si mohli vyskúšať, aké ostré môžu byť Kamy.

V sobotu prebiehal celodenný tréning s prestávkou na spoločný obed. Doobeda si ľudia prevetrali vedomosti s Bo a Sai pri základných technikách Hojo Undo a taktiež svoje schopnosti v spolupráci s partnerom. Poobede dostali šancu sa predviesť aj nunchaku a tonkwa. Opäť sme sa držali pravidla: „Najdôležitejší je základ“

Po poobednom tréningu sa konali skúšky na žiacke stupne Okinawa Kobudo . Sme radi, že všetci úspešne zložili skúšky a gratulujeme. Len nezabudnite, vaša ďalšia príprava sa už začala.

Sensei Ján Kopecký, ďakujeme za skvele strávený víkend a, že si docestoval z Čiech, aby si nám opäť niečo nové odovzdal.

Taktiež by sme radi poďakovali nášmu senseiovi Igorovi Vakošovi (4.Dan Okinawa Goju-ryu Karate, 3.Dan Okinawa Kobudo) za zorganizovanie tohto seminára a tiež za jeho pomoc na celom seminári.

Tešíme sa na ďalšie Jarné semináre Kobudo.

Termín: 13.4.2019
Miesto: Bratislava

Návrat hore